Jak skutecznie wprowadzić w firmie

Program Employee Advocacy❓

Od czego zacząć ?

Kiedy uruchomić taki program?

Kto powinien zostać Ambasadorem?


⬅️ Obejrzyj proszę video

ZAPISZ SIĘ

Od czego zacząć projektowanie programu Ambasadorów Marki ?

Czego się dowiesz❓

Powiem Ci jakiego modelu należy użyć w komunikacji z Ambasadorami, aby ich wyniki były szybko zauważalne, nie tylko na zewnątrz Twojej organizacji.

Komunikacja

Przedstawię Ci rolę profili Ambasadorów. Wskażę kierunek do prawidłowego uzupełnienia wszystkich danych na Ich kontach, zgodnych z polityką firmy.

Kreacja

Opowiem Ci o tym co może uzyskać, Twoja firma, kiedy Ambasadorzy zastosują odpowiednią strategię komunikacji Ich Marek Personalnych.

Wpływ na społeczność

Przekażę Ci gotowe narzędzia wspierające działania Ambasadorów

i pokażę Ci krok po kroku, w jaki sposób rozliczać każdego z jego Uczestników.

Rozliczanie

Opinie Uczestników

Agnieszka Belz

COO II Prelegent Executive Search II Rekrutacja Dobór Personalny II Mentor&Trener Co-Founder

Marcin ma niesamowitą wiedzę w zakresie budowania marki osobistej. Doskonale prowadzi szkolenia, odpowiada na wszelkie zadanie i niezadane pytania.Tworzy atmosferę współpracy wśród uczestników, promuje najlepsze wartości zachowań w internecie, w szczególności na postawy odróżniające hejt od krytyki.Polecam szkolenia Marcina dla tych, którzy myślą poważnie o budowaniu swojej marki osobistej na portalu LinkedIn.Nawet jeśli masz wątpliwości, czy to jest dla Ciebie - posłuchaj i sam oceń czy to właśnie dla Ciebie :-)

Biznes Partner II Pomogę Ci zbudować własny biznes II Dyrektor Regionalny w OVB Allfinanz Polska II Dochody pasywne

Dariusz Bartkowiak

Świetne szkolenie z konkretnymi przykładami oraz częścią praktyczną. Fantastyczna atmosfera, sposób prowadzenia szkolenia oraz cierpliwość do uczestników, niespotykana u trenerów. Algorytm opisany przez Marcina, pokazuje czy działasz aktywnie, świadomie czy działasz po omacku. Gotowe zadania do zrobienia i wzorce zachowań oraz działania, które pozwolą wypracować nowy nawyk. Następnie kwesta czasu wg Marcina, da Nam sukces. Dziękuję bardzo. Najlepsze szkolenie ogólnie, a z tego zakresu na pewno. ❤️

Komunikacja II PR II Promocja II UX

Marta Liebchen - Supron

Szkolenie #StrategiaMarkiPersonalnej to solidna dawka wiedzy podana w bardzo przystępny sposób! Jeśli np. szukacie pracy, to szkolenie "Strategia Marki Personalnej" jest idealnym narzędziem, dzięki któremu dacie się znaleźć potencjalnym pracodawcom. A jak? Tego dowiecie się podczas szkolenia.

Mamy do wyboru setki, tysiące szkoleń, ale jeśli zależy Wam na Trenerze, który w razie pytań, wątpliwości jest do Waszej dyspozycji NAPRAWDĘ JEST!

Business Strategist II Trainer & Mentor II Leader II Coach, HR Head II

Blogger finanseodkuchni.pl

Katarzyna Iwanoska

Marcina szkolenie Twoja Marka Personalna na LinkedIn polecam bardzo każdemu, kto szuka konkretów odnośnie tego co działa, a co nie działa właśnie na tym portalu. Dodatkowo wsparcie Marcina i jego pomoc, zaangażowanie w sukces swoich kursantów, nie kończy się na sali szkoleniowej. Także później - chętnie zerknie życzliwym okiem na profile i publikacje swoich kursantów oraz doradzi coś dobrego.

Strategia Marki Personalnej

SPRAWDŹ PONAD 200 REKOMENDACJI

Zapisz się na webinar!

REJESTRACJA